O NAS

Czym się zajmujemy ?

Jesteśmy międzynarodową firmą, która jest plantatorem i dostarcza Klientom najlepszej jakości towar. Stawiamy na renomowanych i uznanych plantatorów kwiatów w Holandii. Jesteśmy w tym kraju jednym z przedstawicieli, którzy dbają o jakość jak również odpowiednie obchodzenie się z towarem.
Dodatkowo, dzięki stałej współpracy jesteśmy na bieżąco w wydarzeniach i najnowszych trendach florystycznych. Opierając się na długoletnim doświadczeniu zapewniamy realizację zamówień dla najbardziej wymagających klientów.

Firma zajmuje się także pozyskiwaniem pracowników do pracy za granicą przy kwiatach.

Prowadzimy także w Polsce sprzedaż hurtową i detaliczną kwiatów i roślin sprowadzanych z Holandii. Założeniem KOPLACH jest również otwarcie sklepu internetowego ze sprzedażą kwiatów, co umożliwi dystrybutorom w naszym kraju szybkie i funkcjonalne zaopatrywanie w towar najwyższej jakości.

About us

Historia firmy

Historia firmy „Koplach” sięga roku 2009 w Polsce, w Holandii 1999 r. Nazwa firmy pochodzi od założyciela – Adama Kopackiego, który rozpoczął swoją działalność ponad 14 lat temu w Holandii. KOPLACH udowodniła w ostatnim czasie swojej działalności za granicą, że jest godnym zaufania partnerem w biznesie.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Ammerzoden, pomiędzy miastami Den Bosch oddalonego o ok. 20 km i Zaltbommel o 50 km. W Polsce działalność znajduje się w miejscowości Klatka, niedaleko Wieruszowa, woj. Łódzkie. Firma sukcesywnie się rozrasta, oferując coraz szerszy asortyment jak i zakres pracy.
Od 18 lutego 2013 roku firma KOPLACH zdobyła w Holandii Certyfikat NEN 4400-1 potwierdzający wiarygodność i stabilność naszej działalności. Może pochwalić się dużą gamą partnerów, z którymi od lat współpracuje.